Situace po prvním kole voleb do senátu z pohledu odpůrců COVID terroru

Situace vypadá relativně dobře. Z našeho seznamu kandidátů, kteří potvrdili závazek ochrany svobod se dostalo do druhého kola dost.

Je několik obvodů na které je dobré se zaměřit.

Kolín

Tak například v obvodě Kolín se dostal zastánce změny ústavy a přitvrzení už tak fašistických a dnes zneužívaných norem na ochranu veřejného zdraví Igor Karen. Je za hnutí ANO, takže máte šanci ventilovat emoce a volit proti, ne jen nadávat doma.

Louny

Podobný člověk Ivo Trešl, se dostal do dalšího kola v Lounech tentokráte ale za hnutí STAN. Proti němu je zastánce svobody Zdeněk Pištora. Tak si jednak vyberte kandidáta a za druhé se ptejte proč STAN dává takové lidi na kandidátky. Jaká je pozice strany? Poku není žádná, proč strana existuje?

Pelhřimov

V Pelhřimově postoupil zástupce strany svobodných Jaroslav Chalupský, který se k uvedeným hodnotám přihlásil, proti funkcionáři strany, která ovládá represivní ministerstvo a který nám ani neodpověděl. Asi ví proč. Pokud nechcete být v domácím vězení víte jak volit.

Kladno

Mimořádnou pozornost si zaslouží situace na Kladně. Kandiduje tam zkušený politik Petr Bendl, který nám slíbil obranu svobod a proti němu jakási hvězdička Adéla Šípová, která má podezřele velkou mediální tlačenici, ale nám na dotazy neodpověděla. Navíc její Pirátská strana stojí za současným epidemiologickým přístupem (rozuměj terorem). Zvažujeme informativně petiční meeting (petiční stánek) v Kladně ať víte koho volíte a jaké to pro nás bude mít důsledky. Byl by zájem? Ideální je pochopitelně pokud by se i tato kandidátka připojila k závazku ochrany svobod.

Ostrava-město

Zde je pro změnu situace opačná a svobody občanů se zavázal hájit kandidát za ANO Zdeněk Jiříček. Určitě si zaslouží naši podporu. Zvláště pokud proti němu kandiduje Ondřej “Gardasil” Šimetka, který se v naší komunikaci jasně postavil za povinné očkování, s vy jímkou COVIDu. To nezní pro svobodu přesvědčivě zvláště pokud uvážíme, že jde o kandidáta za ODS.

Na volbách nám nejvíce vadí, jsou strany jen marketingové nálepky a skutečné postoje kandidátů jdou zjistit jen osobním dotazníkem. Na druhou stranu je to chyba veřejnosti, kterou se snažíme napravit.

Alarmující je také vysoké zastoupení lékařů v politice a jejich vstřícné postoje k represivním zákonům. Nedoporučoval bych jim hlásit se k politické odpovědnosti za vývoj v ČR v následujícím roce.

Petice text (PDF)

Stáhnout
Podpořit

Podpisový arch (PDF)

Stáhnout
Petice

Novinky

Vitamin D, chřipka a koronavirus
Vitamin D, chřipka a koronavirus
14 prosince, 2020

Všichni známe klasické přísloví „Kam nechodí slunce tam chodí lékař“ a tento článek objasní důvod. Klasické chápání chřipky jako přenosné nemoci způsobené virem je nejspíše nesprávné, nižší odolnost vůči viru (i koronaviru) je jen projev (většinou sezónního) nedostatku vitaminu D. Za zmínku stojí, že i jiné virové a bakteriální nemoci, jsou výrazně zhoršeny nedostatkem vitaminu […]

Proč existuje stárnutí? Demografická teorie stárnutí
Proč existuje stárnutí? Demografická teorie stárnutí

Stárnutí a anti-aging je fenomén který, hýbe odpradávna společností. Přesto věda nedokázala přijít s vysvětlující teorií . Skutečnost je taková, že u lidí dochází procesy stárnutí k cílené autodestrukci, nikoliv k opotřebení nebo vysílení. V principu stejné autodestrukci jako u jiných živočišných druhů, ze stejných tj. demografických důvodů. Stárnutí vnímáme především jako úbytek plodnosti a […]