Demonstrace 10.11. 2020 Konec náboženské diktatury – Kovidismu

Vědci, rádobyvědci, pseudovědci a osobnosti autoritativně se zaštiťující odborností nesou na současné krizi svůj díl odpovědnosti.

  1. Umlčováním kritiků se kovidizmus stal dogmatickým netolerantním náboženstvím a pseudovědou viz. Výzva z první linie dne 5.
    října 2020
  2. Václav Hořejší předvedl své neskutečně arogantní chování v interview s moderátorem Petrem Suchoněm.
  3. Taková osoba rozhoduje nejen o směřování veřejných prostředků do vědy, ale dle dalších vyjádření, by chtěl občany ČR zavřít do přísné izolace a tak omezovat jejich práva na úroveň laboratorních zvířat.
  4. Pseudovědci prosazují kovosizmus, pohled na nemoc jako na závažnou chorobu a odmítají výklad, že lidé zemřeli stářím nebo na jiné závažné komplikace.

Požadujeme větší veřejnou kontrolu vědy, současná podoba spočívá pouze ve vzájemném publikování ve spřízněných a recenzovaných časopisech, a vzájemných citacích. Tedy literárně – networkingová činnost. Veřejnost je z hodnocení kvality a směru výzkumu záměrně systematicky vytlačena a jeho výsledky jsou pouze autoritativně protlačovány do politiky a kritika umlčována (viz. bod 1).  Vliv mají pouze movití korporátní sponzoři.

Daný stav se nám nelíbí a chtěli bychom upozornit na to, že se ho účastní tento ústav a jeho pracovníci například Václav Hořejší.

 

10.11. 2020 16 hod – 18 hod

Konec náboženské diktatury. Pseudovědci – nevolený klérus Kovidismu.

K Výzkumným Ústavům 1083, 142 00 Praha, Česká Republika

 

 

Petice text (PDF)

Stáhnout
Podpořit

Podpisový arch (PDF)

Stáhnout
Petice

Novinky

Vitamin D, chřipka a koronavirus
Vitamin D, chřipka a koronavirus
14 prosince, 2020

Všichni známe klasické přísloví „Kam nechodí slunce tam chodí lékař“ a tento článek objasní důvod. Klasické chápání chřipky jako přenosné nemoci způsobené virem je nejspíše nesprávné, nižší odolnost vůči viru (i koronaviru) je jen projev (většinou sezónního) nedostatku vitaminu D. Za zmínku stojí, že i jiné virové a bakteriální nemoci, jsou výrazně zhoršeny nedostatkem vitaminu […]

Proč existuje stárnutí? Demografická teorie stárnutí
Proč existuje stárnutí? Demografická teorie stárnutí

Stárnutí a anti-aging je fenomén který, hýbe odpradávna společností. Přesto věda nedokázala přijít s vysvětlující teorií . Skutečnost je taková, že u lidí dochází procesy stárnutí k cílené autodestrukci, nikoliv k opotřebení nebo vysílení. V principu stejné autodestrukci jako u jiných živočišných druhů, ze stejných tj. demografických důvodů. Stárnutí vnímáme především jako úbytek plodnosti a […]