Připomenutí slibu senátorům

Před posledními volbami jsme kontaktovali kandidáty do senátu a následující senátoři nám písemně slíbili hlasovat proti zpřísňování nouzových stavů a zdravotní represi. Upozorňujeme, že k vám míří několik paskvilů vydávaných za zákony, které v důsledku vašeho slibu prakticky musíte odmítnout. Nevím co by opačnému hlasování řekly Andělské hlídky.

Dopředu tedy děkujeme za odmítnutí příšerných zákonů následujícím senátorům: Marek Ošťádal, Roman Kraus, David Smoljak, Lumír Aschenbrenner, Jaroslav Chalupský, Petr Štěpánek, Miroslava Němcová, Roman Kraus, Helena Pešatová.

Dále voliči zvolili Tomáše Goláně, který sice neslíbil hlasování proti zdravotní represi (doufáme že si to rozmyslí), ale slíbil blokování zpřísňování nouzových stavů.

Dále bohužel voliči zvolili Ivo Trešla, který neslíbil nic, ale i u něj doufáme, že se projeví státotvorně.

Budeme pochopitelně sledovat i ostatní senátory.

 

Petice text (PDF)

Stáhnout
Podpořit

Podpisový arch (PDF)

Stáhnout
Petice

Novinky

Vitamin D, chřipka a koronavirus
Vitamin D, chřipka a koronavirus
14 prosince, 2020

Všichni známe klasické přísloví „Kam nechodí slunce tam chodí lékař“ a tento článek objasní důvod. Klasické chápání chřipky jako přenosné nemoci způsobené virem je nejspíše nesprávné, nižší odolnost vůči viru (i koronaviru) je jen projev (většinou sezónního) nedostatku vitaminu D. Za zmínku stojí, že i jiné virové a bakteriální nemoci, jsou výrazně zhoršeny nedostatkem vitaminu […]

Proč existuje stárnutí? Demografická teorie stárnutí
Proč existuje stárnutí? Demografická teorie stárnutí

Stárnutí a anti-aging je fenomén který, hýbe odpradávna společností. Přesto věda nedokázala přijít s vysvětlující teorií . Skutečnost je taková, že u lidí dochází procesy stárnutí k cílené autodestrukci, nikoliv k opotřebení nebo vysílení. V principu stejné autodestrukci jako u jiných živočišných druhů, ze stejných tj. demografických důvodů. Stárnutí vnímáme především jako úbytek plodnosti a […]