Podpořit petici můžete několika způsoby

 1. Stáhněte a vytiskněte podpisový arch
 2. Podepište a nechte podepsat i ostatním lidem ve vašem okolí. Formulář nemusí být plný, ale pár lidí, kteří by to rádi podpořili jistě znáte.
 3. Pošlete formulář na adresu osoby, která petici sestavila.

 

Petice text (PDF)

Stáhnout
Podpořit

Podpisový arch (PDF)

Stáhnout
Petice

Proti virové diktatuře jde bojovat mnoha praktickými způsoby například

 1. Neúčastnit se žádných programů na trasování kontaktů. Jsou lékařsky neúčinné a jedná se o masivní porušování základních práv občanů. Nedávat kontakty, platí stejně jako v jiných případech konfrontace se státní mocí, máte právo nevypovídat a je to skoro vždy optimální varianta.
 2. Plaťte v hotovosti, vyžadujte platbu v hotovosti. Chráníte svá data a bráníte svobodu transakcí. Karetní transakce jsou masivně šmírovány a mohlo by se vám stát, že vám nařídí karanténu jen proto, že mají záznam o vaší transakci z určitého místa.
 3. Protože velekněží oficiální vědy soustavně odmítají a sabotují levné léčebné metody, je třeba je samostatně ověřit. Za prvé se jedná o teorií chřipky, a patrně také koronaviru, jako nemoci z nedostatku vitaminu D a zinku. Je třeba být v kontaktu, komunikovat a formulovat protokoly, například kolik jakého vitaminu kdo bere, zdravotní stav a výsledky. Tj. je třeba plně suplovat roli zdravotnického výzkumu a dát dohromady co nejlepší podklady pro studii.
 4. Podepsat petici šířit informace dát mailový kontakt. Seznámit se s argumentací a šířit dále. Například vytisknout arch dát ho podepsat a poslat na uvedenou adresu. Vystavit text petice a arch k podpisu na své provozovně a zveřejnit adresu na koronapanikdemie.cz (poslat na info@koronapanikdemie.cz).
 5. Odmítat testy nevyžadovat je po nikom, zejména PCR testy, které nebyly nikdy určeny k diagnostice nemoci. Nefungují a proto se označí falešně pozitivní případy jako bezpříznakoví. Povinnost mít negativní test na určitou sekvenci (ne nutně virus) je nepřijatelná státní buzerace.
 6. V případě hospitalizace blízkého trvat na pravidelných návštěvách a kontrole postupu léčby. Odmítat omezení kontaktu. Život vašich blízkých ovlivňuje váš zájem a dohled nad medicínským personálem.
 7. Nenosit roušky, pokud nemáte žádné příznaky. Pokud příznaky máte, jste nemocní a stejně nebudete chodit ven. Roušky jsou pouze politický symbol. Nemoc, způsobenou nedostatkem vitaminu není možné řešit rouškou.
 8. Používat necenzurované vyhledávače a internetové a komunikační služby, takové které nepodléhají cenzurnímu tlaku WHO například duckduckgo.com . Do budoucna podporovat a používat necenzurované zdroje informací.
 9. Dát se dohromady se svým okolím napsat na info@koronapanikdemie.cz a uspořádat lokální akci, přednáška demonstrace.

Děkujeme za podporu
tým koronapanikdemie.cz

Novinky

Vitamin D, chřipka a koronavirus
Vitamin D, chřipka a koronavirus
14 prosince, 2020

Všichni známe klasické přísloví „Kam nechodí slunce tam chodí lékař“ a tento článek objasní důvod. Klasické chápání chřipky jako přenosné nemoci způsobené virem je nejspíše nesprávné, nižší odolnost vůči viru (i koronaviru) je jen projev (většinou sezónního) nedostatku vitaminu D. Za zmínku stojí, že i jiné virové a bakteriální nemoci, jsou výrazně zhoršeny nedostatkem vitaminu […]

Proč existuje stárnutí? Demografická teorie stárnutí
Proč existuje stárnutí? Demografická teorie stárnutí

Stárnutí a anti-aging je fenomén který, hýbe odpradávna společností. Přesto věda nedokázala přijít s vysvětlující teorií . Skutečnost je taková, že u lidí dochází procesy stárnutí k cílené autodestrukci, nikoliv k opotřebení nebo vysílení. V principu stejné autodestrukci jako u jiných živočišných druhů, ze stejných tj. demografických důvodů. Stárnutí vnímáme především jako úbytek plodnosti a […]